O nas

TRAWENA posiada stabilną sytuację finansową i długoletnie doświadczenie, które daje pewność, że tworzymy wysokiej jakości produkty.

Jesteśmy partnerem wiarygodnym i godnym zaufania – a to zaufanie to klucz do uzyskania i utrzymania stabilizacji finansowej.

Dyscyplina i elastyczność w działaniu – tak budujemy i gromadzimy sukcesy.

TRAWENA stosuje z dużym powodzeniem Projektowy Model Zarządzania Organizacją. Pozwala on szybko i w elastyczny sposób na przeprowadzenie projektu do celu w sposób skuteczny, oszczędzający koszty przy jednoczesnym eliminowaniu ograniczeń i ryzyka porażki.

SYSTEM PROJEKTOWY to wiedza jak i gdzie unikać przeszkód !

W naszej organizacji stosujemy zasadę: jeżeli znajdziesz lepsze rozwiązanie – możesz je zastosować.

Wiemy jak ważny i cenny jest zmotywowany zespół, dlatego przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi pracownicy nieustannie się rozwijali i czuli satysfakcję z wykonywanej pracy. Pozytywne wyniki budzą szacunek oraz inspirują zespół do poszukiwania sposobów jeszcze bardziej skutecznego działania.

Naszym celem jest wyprzedzanie oczekiwań i wymagań naszych Klientów.

Zgodnie z naszym mottem … Bo klient jest najważniejszy ! … działamy każdego dnia,produkując wyroby zgodne z najwyższymi standardami jakości. Celem marki TRAWENA jest wyprzedzenie potrzeb i wymagań klientów ceniących jakość, serwis, profesjonalizm, budowanie długoterminowej współpracy na najwyższym poziomie.

System jakości w TRAWENA jest ustanowiony, dokumentowany zapisami, stosowany i utrzymywany w działaniu oraz oceniany i stale doskonalony w celu zadowolenia i spełnienia wymagań naszych Klientów . W sposób ciągły kontrolujemy wyniki naszej skuteczności. Stanowi on o wysokiej jakości zarządzania i funkcjonowania przedsiębiorstwa. To podstawowy i akceptowany przez naszych Klientów, a przede wszystkim obiektywny wyznacznik jakości wyrobów.

Jakość i poziom technologiczny produktów TRAWENA to precyzyjna odpowiedź na oczekiwania Klientów, którzy poszukują produktów opartych o sprawdzone w praktyce rozwiązania, a przy tym wytworzonych z ponadprzeciętną jakością i starannością.

Wiemy , że nic lepiej nie zapewnia mocnej pozycji na rynku niż najwyższa jakość.

Obecni właściciele mają za sobą ogromne doświadczenie w zarządzaniu dużą organizacją produkcyjną, znają i rozumieją wszelkie problemy i wyzwania związane z produkcją, a to daje olbrzymią przewagę w doborze i ocenie Dostawców i partnerów biznesowych.

Testy i badania potwierdzające jakość naszych produktów wykonujemy w najlepszych polskich akredytowanych laboratoriach, takich jak Instytut Włókiennictwa, Instytut Przemysłu Skórzanego, WOBWSM i Moratex oraz w ośrodkach międzynarodowych np: SGS.